Lucy Liu profil, biografie
Navigace
» Úvodní stránka
Informace
» Základní informace
Odkazy
» Odkazy
Jazyky
» Česká verzeČesky
» English version of this celebrity siteEnglish

Lucy Liu


profil Lucy Liu

Na této stránce jsme se pokusili odpovědět na nejčastější otázky týkající se celebrity Lucy Liu. Tyto otázky jsou: Kdy se narodila Lucy Liu? Kolik váží, kolik měří Lucy Liu? Jaké jsou míry Lucy Liu?Ve kterých filmech, seriálech, vystupovala Lucy Liu ? atd. Proto jsme napsali několik řádků, které můžeme nazvat bio, biografie, profil a možná i životopis.

Lucy Liu se narodila 1968-12-02. Měří 160 cm. Váží 45 kg. Míry Lucy Liu (prsa-boky-pas) jsou 74-54-70. Lucy Liu žije v Los Angeles, CA, USA

Křestní jméno:Lucy Alexis
Příjmení:Liu
Povolání:herečka
Datum narození:1968-12-02
Míry:74-54-70
Výška:160 cm
Hmotnost:45 kg
Web stránka:http://www.sweb.cz/lucy_liu/
Místo bydliště:Los Angeles, CA, USA
Národnost:Čínská
Občanství:USA
Filmy:Charlieho andílci: Na plný pecky, Tenkrát na východě, Charlieho andílci, Sexuální praktiky pozemšťanů, Boxeři, Odplata, Molly, Futurama (hlas), Sex and the City, Love Kills, Riot, Flypaper, Pilní zloději, seriál Pearl, seriál Nash Bridges, Jerry Maguire, seriál High Incident, Guy, Beverly Hills, 90210 (TV seriál) - Courtney (číšnice), Ban wo zong heng, atd.
Ostatní:Ovládá jak angličtinu, tak čínštinu.
Místo narození:Queens, New York, USA

Více informací se mi bohužel nepodařilo sehnat, něco se však můžete dočíst i na úvodní stránce tohoto webu. Doporučuji také kouknout se na Lucy Liu foto a fotky Lucy Liu.

Náš tip: Znáte všechny vlajky států světa?

English version of bio, Lucy Liu biography, profile zou can found hereReklama


Počítadla


CNW:Counter